| +48 661 536 685 |

Sezon Jesień 2021 rozpoczęty!!!

29 września 2021r. odbyła się 1 historyczna kolejka Superligi6 w Koszalinie. Długo czekaliśmy na rozpoczęcie tegorocznej rywalizacji i tym bardziej cieszy nas fakt, że znalazły się drużyny głodne gry i rywalizacji!

W pierwszym meczu sezonu Sztorm Chłopy podejmował Hako Technology. Na pierwszą bramkę w tym sezonie czekaliśmy do 8 minuty, a jej autorem był Sławomir Bieniek. W 15 minucie po sprytnym strzale wynik podwyższył Maciej Kordas. Chwile później, bo w 24 minucie Dawid Waiss zdobył kontaktowego gola dla swojej ekipy i długo wydawało się, że będzie to dobry prognostyk na drugą połowę. Niestety dla Hako ta zaczęła się od huraganowych ataków Sztorm, czego efektem był kolejny gol zdobyty przez Kordasa. W 40 minucie spotkania swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Patryk Kupidura. Cztery minuty później Marcin Sołonowicz strzelił gola na 4:2 i drużyna Hako ponownie ruszyła do ataków, lecz w bramce Sztormu wspaniale prezentował się Borys Banaś. W końcówce spotkania zawodnicy prowadzeni przez Jakuba Ślusarza zdobyli kolejne bramki, wykorzystując wolne przestrzenie, które zaczęły się pojawiać, budując tym samym pokaźną przewagę. Mecz zakończł się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 7:2!

W drugim spotkaniu Młode Wilki zmierzyły się z Chłopakami z Łapanki. Wynik spotkania został otwarty już w 4 minucie za sprawą Przemysława Saliwon, a już chwile po tym mieliśmy już 2:0! Gospodarze weszli w ten mecz z dużym entuzjazmem i widać było, że przekłada się on na ich grę. Przed przerwą na listę strzelców wpisali się jeszcze Dawid Szaflarsky oraz Błażej Sawicki. Rywali stać było na jednego kontaktowego gola, który ustalił wynik do przerwy 7:1. Druga połowa również owocowała w masę goli. Najpierw na listę strzelców wpisał się Filip Żuber, po bardzo ładnej asyście Przemysława Lisaja. Chwilę później Natan Petliński zdobył druga bramkę dla drużyny prowadzonej przez Wojciecha Majewskiego. Przewaga gospodarzy w żadnym momencie nie była zagrożona i pewnie zmierzali oni po trzy punkty na inaugurację sezonu. Wynik 11:6 mówi sam za siebie - cieszy fakt, że obydwie drużyny postawiły na ofensywną grę, bo w końcu nic tak nie cieszy, jak strzelone gole!

W ostatnim meczu tej kolejki drużyna Atomu Webski Sklep podejmowała Globmetal. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu, Jakub Karpiński po atomowym uderzeniu z połowy boiska. Tak witać się z nowymi rozgrywkami? JESTEŚMY NA TAK! W 8 minucie, po pięknym zagraniu z rogu boiska przez Kamila Lichmańskiego, gola uderzeniem z powietrza zdobył Łukasz Duszkiewicz. W 18 minucie sprytnym uderzeniem gola dla Globmetalu zdobył kapitan, Mateusz Żyliński. Do przerwy Atom wygrywał tylko 2:1. Na początku drugiej części kolejną bramkę zdobył Łukasz Szczerba. W późniejszych minutach obydwie drużyny nieco spuściły z tonu, jednak w końcówce ponownie zobaczyliśmy, jak piłka wpada do siatki. Sebastian Wroński podwyższył wynik spotkania, a w 46 minucie po pięknej akcji całego zespołu swoją drugą bramkę w tym meczu strzelił Karpiński, ustalając tym samym wynik meczu 5:1.