| +48 661 536 685 |

Startujemy z drugą kolejką!

Startujemy z drugą kolejką!

W dniu 24.04.2024 zostanie rozegrana 2. kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu o 18.00 Hurtownia Kuba Academy zmierzy się z Volcano Team. Gospodarze ulegli zdecydowanie w poprzedniej kolejce E.Link Fustal Koszalin dlatego też będą chcieli pokazać się z lepszej strony. Ekipa Kacpra Kozieł pauzowała w tamtym tygodniu i zamierza rozpocząć sezon od wygranej. Drużyna ta po dobrym poprzednim sezonie, a zwłaszcza jego końcu, przed tym wzmocniła się kilkoma zawodnikami, więc jesteśmy ciekawi jak zaprezentują się w tym meczu.

W kolejnym spotkaniu Sztorm zagra z Politechniką Koszalińską. Ekipa Filipa Filusa pewnie pokonała PWSZ Koszalin tydzień temu i zamierza sięgnąć po kolejne 3 punkty, lecz studenci pokazali w meczu z Kartelem, że może to być ciężko zadanie. Zawodnicy trenera Waldemara Szafulskiego pokazali się z bardzo dobrej strony w starciu z aktualnym mistrzem, przegrywając bardzo pechowo w końcowe, więc teraz zamierzają urwać punkty faworytom tego spotkania, którzy przystąpią do niego w osłabionym składzie.

W trzecim meczu czeka nas hit tej kolejki, w którym Kartel Rivendell Mielno zagra z E.Link Futsal Koszalin. Drużyna Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza po szczęśliwej wygranej z Politechniką chcą sięgnąć po kolejne 3 punkty. Jednak podopieczni trenera Levchenko Oleksiy po pewnym zwycięstwie z Hurtownią Kuba Academy nie zamierzają odpuszczać w starciu z mistrzami, tylko sprawić niespodziankę i ich pokonać. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, w którym należy się spodziewać dużo ładnych akcji i ciekawego widowiska z obydwu stron.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki PWSZ Koszalin zmierzy się z Projektem-L. Obydwie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze, dlatego też będą chcieli zdobyć swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Drużyna Antka Tomczaka dysponuje bardzo ciekawym składem, natomiast goście po licznych wzmocnieniach przed rozgrywkami chcą wkroczyć na zwycięska serię, a zamierzają zrobić to już w tym meczu. Spotkania między tymi drużynami zawsze były pełne goli i emocji, dlatego też mamy nadzieję, że będzie tak również i tym razem.

W tej kolejce pasuje drużyna Extra-Time Pro.

Gdzie gramy