| +48 661 536 685 |

Emocje w drugiej kolejce!

Po pierwszej bardzo emocjonującej kolejce przyszedł czas na drugą serię, która również zapowiada się ciekawe, mimo iż obejrzymy tylko dwa spotkania na prośbę drużyn. Zapraszamy na zapowiedź wydarzeń!

W pierwszym meczu tej serii gier Młode Wilki zagrają z Globmetal. Drużyna prowadzona przez Filipa Żubera w 1. kolejce pewnie pokonała Chłopaków z Łapanki 11:6, po bardzo dobrej grze w pierwszej połowie. Goście w meczu inaugurującym sezon ulegli bardzo mocnej ekipie Atomu 5:1. Mimo tego jesteśmy zdania, że czeka nas ciekawe widowisko, w którym ciężko wskazać faworyta. Obie drużyny będą chciały uzyskać korzystny rezultat. Warto również podkreślić pojedynek dwóch bramkostrzelnych napastników, który czeka nas w tym spotkaniu: Żylińskiego z Globmetalu oraz Przemysława Saliwona z Młodych Wilków.

W drugim meczu o godzinie 21.00 Atom Webski Sklep zmierzy się z Hako Technology. Drużyna prowadzona przez Filipa Filusa w pierwszej kolejce wygrała z Globmetalem 5:1, pokazując, że w tym sezonie będą głównym faworytem do wygrania Superligi6 w Koszalinie. Ekipa Grzegorza Gamrota w pierwszym meczu przegrała ze Sztormem Chłopy 7:2, choć po pierwszej połowie było tylko 2:1. W tym spotkaniu faworytem jest Atom, lecz drużyna Hako pokazała niejednokrotnie już w zeszłym sezonie, że potrafi urwać punkty faworytom. Zapowiada się ciekawe widowisko.

Spotkanie Ergoliftu z Chłopakami z Łapanki zostało przełożone na późniejszy termin, prawdopodobnie zostanie rozegrane w pierwszej połowie listopada 2021 r., natomiast drużyna Sztormu Chłopy w tej kolejce pauzuje.