| +48 661 536 685 |

Wchodzimy w decydującą fazę!

Wchodzimy w decydującą fazę!

5 czerwca 2024 roku zostanie rozegrana 7 już kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu Projekt-L zmierzy się z Volcano Team. Gospodarze wygrali pewnie tydzień temu ważne spotkanie z Politechniką i chcą wygrać kolejne, żeby zbliżyć się do czołówki tabeli. Goście natomiast przegrali wysoko z Kartelem Rivendell i żeby włączyć się do walki o miejsce w pierwszej czwórce muszą ten mecz wygrać. Będzie to bardzo ciekawe widowisko, ponieważ każda z ekip wzmocniła się znacząco przed tym sezonem i mają aspiracje, żeby walczyć o podium w tym sezonie.

W kolejnym spotkaniu tej kolejki Sztorm zagra z Hurtownią Kuba Academy. Ekipa Filipa Filusa wygrała bardzo ważny mecz po emocjonującym widowisku z E.Link Fustal Koszalin dzięki czemu zachowali mały dystans punktowy do dwóch ekip przed nimi. Drużyna Jakuba Redlarskiego dzielnie walczy w tym sezonie, lecz jeszcze nie udało im się zdobyć punktów. Może uda im się urwać punkty faworytom dzisiejszego pojedynku.

W trzecim meczu czeka nas hit tej kolejki, w którym E.Link Fustal Koszalin podejmie Extra-Time Pro. Będzie to bardzo emocjonujący pojedynek, ponieważ większość tych chłopaków grała ze sobą w drużynie E.Link Futsal na hali, a na wiosenne rozgrywki w koszalińskiej Superlidze postanawowali się rozłączyć i wystawić dwie ekipy, które pokazują się z bardzo dobrej strony w tym sezonie, mimo że różnica między halą, a orlikiem jest dosyć znacząca. Te spotkanie można nazwać ,, małymi derbami", których wynik ma ogromne znaczenie dla układu tabeli. Jeszcze żadnej z drużyn nie udało się urwać punktów ekipę Kamila Lichmańskiego, którzy są rewelacją naszych wiosennych rozgrywek. Czekają nas ogromne emocje.

W ostatnim meczu PWSZ Koszalin podejmie Politechnikę Koszalińską. Jest to spotkanie między dwoma koszalińskimi uczelniami. Ekipa gospodarzy w tym sezonie niestety nie radzi sobie najlepiej, nie mając jeszcze żadnej zdobyczy punktowej na swoim koncie. Natomiast drużyna Waldemara Szafulskiego spisuje się znacznie lepiej, aktualnie zajmując 6 miejsce w tabeli z dużymi szansami na awans do pierwszej czwórki po rundzie zasadniczej. Studentów z PWSZ stać na urwanie punktów rywalom, lecz muszą mieć optymalny skład i walczyć dużo bardziej niż miało to miejsce w poprzednich spotkaniach.

W tej kolejce pauzuje ekipa Kartelu Rivendell.

Gdzie gramy