| +48 661 536 685 |

Ruszamy z 11. kolejką!

Ruszamy z 11. kolejką!

Nie zwalniamy tempa i już 26 czerwca 2024 roku zostanie rozegrana 11 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu Projekt-L zmierzy się z Politechniką Koszalińską. Obydwa zespoły wygrały swoje mecze w poprzedniej kolejce i mają po tyle samo punktów, lecz studenci rozegrali 1 mecz więcej i będzie to dla nich ostatnie spotkanie w tym sezonie. Ekipa Miłosza Zaczyńskiego ma zamiar wybrać grupę spadkową, dlatego chce w nim sięgnąć po 3 punkty i umocnić się na prowadzeniu w drugiej grupie.

W kolejnym spotkaniu o godzinie 19 czeka nas hit tej kolejki, mecz, który będzie decydować o mistrzostwie w tym sezonie koszalińskiej Superligi, lider Extra-Time Pro zagra z wiceliderem Sztormem. Obydwie drużyny dzieli tylko 1 punkt w tabeli, więc emocje będą ogromne. Jeśli gospodarze wygrają ten mecz to mają zagwarantowane mistrzostwo jedną kolejkę przed końcem ligi, ale jeśli 3 punkty zgarną goście to wszytko rozstrzygnie się a ostatniej kolejce zaplanowanej na przyszłą środę 3 lipca. Drużyny te w tym sezonie zdecydowanie się wyróżniają, obydwie też pokonały aktualnego mistrza Kartel, a Sztorm zrobił to aż 2 razy. W swoich szeregach posiadają znakomitych zawodników, którzy mają wysokie umiejętności indywidualne. W sezonie zasadniczym góra byli zawodnicy Kamila Lichmańskiego, więc teraz podopieczni Filipa Filusa chcą się im zrewanżować za nieznaczną porażkę. Mamy nadzieję, że zobaczymy wspaniały mecz, który być może zdecyduje o tym, kto sięgnie po główne trofeum w tym sezonie.

W trzecim meczu Kartel Rivendell zmierzy się z Volcano Team. Obydwie drużyny przegrały swoje pierwsze spotkania w grupie mistrzowskiej, dlatego każda z nich będzie chciała sięgnąć po 3 punkty. Gospodarze mają 6 punktów przewagi nad swoim rywalem w tabeli, więc jeżeli nie przegrają tego meczu to zagwarantują sobie 3 miejsce w tym sezonie. Dla gości istnieje szansa na 3 miejsce, jednak musieliby wygrać różnica aż 9 goli w tym meczu i wygrać ostatni mecz ze Sztormem.

W kolejnym spotkaniu Hurtownia Kuba Academy zagra z E.Link Fustal Koszalin. W poprzedniej kolejce obydwie ekipy przegrały swoje mecze i będą chcieli się zrewanżować. Gospodarze czekają na pierwsze zwycięstwo, natomiast goście chcą awansować wyżej w tabeli na koniec sezonu.

W ostatnim meczu tej kolejki Hurtownia Kuba Academy zagra drugi mecz z rzędu, a ich rywalem będzie PWSZ Koszalin. Studenci w ostatniej kolejce nieznacznie przegrali z Politechniką Koszalińską, mało brakowało im do zwycięstwa, ponieważ prowadzili kilka minut przed końcem, jednak przegrali. W pierwszym meczu między tymi drużynami wygrała ekipa Antka Tomczaka, jednak w tym spotkaniu może być ciekawie.

Gdzie gramy