| +48 661 536 685 |

Finał sezonu!

Finał sezonu!

3 lipca 2024 roku zostanie rozegrana ostatnia 12 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu Projekt-L zmierzy się z Hurtownią Kuba Academy. Ekipa gospodarzy zapewniła sobie tydzień temu wygraną w grupie spadkowej i zajęcie 5 miejsca, ale będzie chciała zakończyć sezon z kompletem zwycięstw. Goście tydzień temu rozegrali 2 spotkania, w pierwszym z nich znacznie przegrali z E.Link Fustal, ale w drugim tylko nieznacznie przegrali z PWSZ Koszalin.

W kolejnym spotkaniu Sztorm zagra z Volcano Team. Obydwie drużyny przegrały swoje mecze w poprzedniej kolejce, ekipa gospodarzy w meczu decydującym o mistrzostwie znacznie przegrała z Extra-Time Pro i drugi sezon z rzędu zajmie drugie miejsce na podium. Ekipa Kacpra Kozieł w dwóch meczach w rundzie finałowej przegrała swoje pojedynki, ale pozostawiła po sobie dobre wrażenie. W pierwszym meczu między tymi drużynami górą był Sztorm i teraz również będzie chciał zakończyć sezon wygraną. Gości stać jednak na sprawienie niespodzianki.

W trzecim meczu czeka nas hit tej kolejki, w którym Kartel Rivendell zmierzy się z Extra-Time Pro. Obydwie ekipy pewnie wygrały swoje pojedynki w poprzedniej kolejce. W rundzie zasadniczej górą byli goście, którzy tydzień temu zapewnili sobie mistrzostwo po wygranej ze Sztormem. Drużyna Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza również zapewniła sobie 3 miejsce na koniec sezonu, choć dla nich jest to duże rozczarowanie w stosunku do jesieni, gdzie zostali mistrzami. Dlatego, mimo że ten mecz nie ma znaczenia dla układu tabeli, czeka nas ciekawe widowisko dwóch ekip, które czeka wyjazd na mistrzostwa Polski do Warszawy już 14 lipca 2024 roku, więc będzie to dla nich sprawdzian przed turniejem ogólnopolskim, gdzie poziom będzie bardzo wysoki.

W ostatnim spotkaniu tego sezonu E.Link Fustal Koszalin zagra z PWSZ Koszalin. Ekipa gospodarzy, jeśli wygra ten mecz zapewni sobie 6 miejsce na koniec sezonu. Drużyna gości, nawet mimo zwycięstwa nie awansuje wyżej w tabeli. Obydwie ekipy zagrały tydzień temu z Hurtownią Kuba Academy, fustalowcy pewnie wygrali ten mecz, natomiast goście toczyli wyrównane spotkanie, które zakończyło się jednak ich zwycięstwem. Zarówno jedni, jak i drudzy mieli nadzieję na wyższe miejsce w tym sezonie, ale mamy nadzieję, że w przyszłym będą walczyć o miejsce w pierwszej czwórce.

W tej kolejce pauzuje drużyna Politechniki Koszalińskiej, która rozegrała już 11 spotkań.

Gdzie gramy