| +48 661 536 685 |

Zapowiada się niezłe granie!

Zapowiada się niezłe granie!

29 maja 2024 roku zostanie rozegrana 6 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu czeka nas hit kolejki, w którym Projekt-L zmierzy się z Politechniką Koszalińską. Jest to bardzo ważny dla obydwu drużyn w kontekście walki o pierwszą czwórkę na koniec rundy zasadniczej. Ekipa gospodarzy pauzowała w poprzedniej kolejce, natomiast goście są po dwóch zwycięstwach z rzędu i mają ochotę na zgarnięcie kolejnych 3 oczek. Zawodnicy Miłosza Zaczyńskiego chcąc awansować wyżej w tabeli muszą ten mecz wygrać. Podopieczni Waldemara Szafulskiego po słabym początku złapali wiatr w żagle i chcą w tym sezonie włączyć się do walki o medale.

W kolejnym spotkaniu Sztorm zagra z E.Link Fustal Koszalin. Ekipa gospodarzy przegrała ważny mecz z Extra-Time Pro w poprzedniej kolejce, a teraz czeka ich kolejna ciężka przeprawa. Goście po dobrym meczu i zwycięstwie z Volcano chcą iść za ciosem i pokonać kolejnego faworyta. Drużyna Filipa Filusa ma cały czas problemy z kontuzjami najlepszych zawodników, a to będą chcieli wykorzystać fustalowcy. Czeka nas bardzo interesujące widowisko.

W trzecim meczu tej kolejki Kartel Rivendell podejmie Volcano Team. Gospodarze mają na swoim koncie komplet zwycięstw i chcą postawić kolejny krok w kierunku mistrzostwa. Goście po wzmocnieniach kadrowych przed tym sezonem mają zamiar urwać punkty faworytom i piąć się w górę tabeli. W tym spotkaniu również czekają na nas duże emocji i mamy nadzieję, że również duża ilość bramek.

W ostatnim spotkaniu tego dnia PWSZ Koszalin zagra z Extra-Time Pro. Gospodarze w tym sezonie mocno rozczarowują, głównie przez problemy kadrowe. Goście natomiast są rewelacją naszych rozgrywek, aktualnie mając na koncie komplet punktów. Studenci w końcu muszą zacząć punktować, a w meczu z faworytami tym bardziej będą chcieli się pokazać i powalczyć o korzystny rezultat. Drużyna Kamila Lichmańskiego ma duże aspiracje w tym sezonie i będąc w ,,gazie" chcą pokonać kolejnych rywali i gonić w tabeli lidera ekipę Kartel Rivendell.

W tej kolejce pauzuje ekipa Hurtownia Kuba Academy.

Gdzie gramy