| +48 661 536 685 |

Czas na emocje - 5. kolejka nadchodzi!

Czas na emocje - 5. kolejka nadchodzi!

W dniu 22 maja 2024 odbędzie się 5 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu E.Link Futsal Koszalin zagra z Volcano Team. Fustalowcy po znacznej porażce z Politechniką w zeszłym tygodniu będą chcieli zmazać plamę i pokonać rywali. Zawodnicy Kacpra Kozieł po 2 zwycięstwach i 1 porażce zamierzają sięgnąć po kolejną wygraną i awansować wyżej w tabeli. Są to dwie bardzo wyrównane drużyny, więc każdy wynik może paść w tym meczu.

W kolejnym spotkaniu tej kolejki czeka nas hit, w którym Sztorm zagra z Extra-Time Pro. Jest to mecz między druga a trzecią drużyną w tabeli. Obie ekipy mają na tą chwilę komplet punktów, więc pytanie kto będzie wyżej po tym meczu. Podopieczni Filipa Filusa przystąpią do niego w osłabionym składzie, lecz już nie raz pokazali, że mimo tego potrafią wygrywać z najlepszymi. Drużyna Kamila Lichmańskiego jest jedną z rewelacji naszych rozgrywek, pokazując przy tym bardzo ładną i widowiskową grę. Czeka nas dużo emocji i mimo wczesnego etapu rozgrywek ważny mecz w kontekście górnej części tabeli koszalińskiej Superligi.

W trzecim meczu Kartel Rivendell zagra z PWSZ Koszalin. Ekipa gospodarzy na koncie ma aktualnie komplet punktów, natomiast po drugiej stronie tabeli, studenci nie zdobyli jeszcze ani jednego. Zawodnicy Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza w zeszłym tygodniu pewnie pokonali Projekt-L i ponownie zamierzają sięgnąć po komplet oczek. Ekipa PWSZ ma problemy kadrowe, lecz ma to zmienić przyjście nowych graczy już na to spotkanie. Kartel również ma problemy ze składem, lecz trzeba przyznać, że Ci zawodnicy którzy są dostępni prezentują bardzo wysoki poziom.

W ostatnim spotkaniu Politechnika Koszalińska zagra z Hurtownią Kuba Academy. Studenci po  pewnym zwycięstwie z E.Link Fustal awansowali wyżej w tabeli i mają ochotę na wskoczenie do pierwszej czwórki po rundzie zasadniczej. Ekipa gości narazie przegrała wszystkie swoje mecze, lecz z każdym kolejnym gra coraz lepiej, więc mamy nadzieję, że w tym spotkaniu pokaże nam jeszcze lepszą grę, co chociażby widzieliśmy już podczas widowiska z Extra-Time Pro. Faworytem są zawodnicy Waldemara Szafulskiego, lecz ekipy Jakuba Redlarskiego nie należy przekreślać.

Pauzuje ekipa Projektu-L w tej kolejce.

Gdzie gramy