| +48 661 536 685 |

Rozkręcamy się!

Rozkręcamy się!

W dniu 15 maja 2024 zostanie rozegrana 4 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu Fustal E.Link Koszalin zmierzy się z Politechniką Koszalińską. Obydwie drużyny przegrały swoje spotkania w poprzedniej kolejce, dlatego też chcą sięgnąć po 3 punkty i awansować wyżej w tabeli. Futsalowcy nieznacznie przegrali z Projektem, z powodu fatalnej skuteczności pod bramką rywali. Studenci mimo wzmocnienia składu nie zdobyli jeszcze punktów w tym sezonie. Jest to mecz na przełamanie dla obydwu ekip, a każda z nich posiada w swoich szeregach zawodników, którzy mogą rozstrzygnąć go na swoją korzyść.

W kolejnym spotkaniu Hurtownia Kuba Academy zagra z Extra-Time Pro. Gospodarze przegrali znacznie wszystkie swoje mecze, choć trzeba im oddać, że to jest ich debiutancki sezon, a rywali mieli niezwykle wymagających. Goście po dwóch grach mają na swoim koncie komplet punktów i zamierzają sięgnąć po kolejną wygraną. W poprzedniej kolejce w ładnym stylu zwyciężyli Politechniką Koszalińską.

W trzecim meczu czeka nas hit tej kolejki, w którym aktualny lider Kartel Rivendell Mielno zmierzy się z Projektem-L. Gospodarze z mecz na mecz grają coraz lepiej, natomiast goście po znacznych wzmocnieniach przed tym sezonem mają wysokie aspiracje, by zająć miejsce na podium. Obydwie ekipy wygrały swoje mecze w poprzedniej kolejce i zamierzają sięgnąć po kolejne punkty. Ekipa Projektu-L chce się zrewanżować swoim rywalom za dwie nieznaczne porażki z tamtego sezonu, natomiast drużyna Kartelu po wygraniu poprzednich rozgrywek, chce również i w tym sezonie sięgnąć po mistrzostwo. Czeka nas bardzo ciekawe widowisko, w którym na pewno nie zabraknie emocji oraz ładnych akcji.

W ostatnim spotkaniu tego dnia PWSZ Koszalin zagra z Volcano Team. Studenci jeszcze nie zdobyli punktów w tym sezonie, dlatego zamierzają sięgnąć po pierwszą wygraną. Drużyna Kacpra Kozieł w ostatnim tygodniu zdecydowanie przegrała ze Sztormem, dlatego też również chcą się odegrać i zgarnąć pełna pulę. Ekipa PWSZ ma w swoich szeregach wielu utalentowanych zawodników, ale to samo trzeba również powiedzieć o Volcano, które również znacznie wzmocniło się przed tymi rozgrywkami. Tutaj też czeka nas dużo emocji i mamy nadzieję, że również i dużo bramek.

W tej kolejce pauzuje ekipa Sztormu.

Gdzie gramy