| +48 661 536 685 |

Ruszamy z 10. kolejką!

Ruszamy z 10. kolejką!

6 grudnia 2023 odbędzie się ostatnia 10 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu czeka nas bardzo ciekawy pojedynek, w którym Sztorm zmierzy się z Projektem-L. Stawką tego spotkania bedzie, która z tych drużynę zajmie 3 miejsce na koniec sezonu. W lepszej sytuacji są zawodnicy Pawła Łacko, którzy mają 3 punkty więcej od rywali oraz w pierwszym meczu wygrali 5:3. Ekipa Miłosza Zaczyńskiego oraz Macieja Snocha musiałaby to spotkanie wygrać minimum 3 bramkami, żeby przy dobrych wynikach 9 kolejki zająć ostatnie miejsce na podium. Czeka nas bardzo ciekawe widowisko.

W kolejnym spotkaniu tej kolejki PWSZ Koszalin  zagra z Pytonami. Ekipa Gracjana Olejarczyka oraz Dawida Pytlińskiego ma aż 6 punktów przewagi nad rywalami i brakuje im tylko 1 punktu do zwycięstwa w grupie spadkowej i zajęcia 5 miejsca na koniec sezonu. Drużyna Antka Tomczaka po przegranej 5:7 w sezonie zasadniczym będzie chciała zrewanżować się gościom i przeskoczyć w tabeli drużynę Volcano Team.

W trzecim meczu tego dnia czeka nas hit kolejki, w którym pierwszy Atom zagra z drugim Kartelem Rivendell Mielno. Drużyna Filipa Filusa ma 3 punkty przewagi nad rywalami i dodatkowo wygrali w pierwszym spotkaniu aż 6:3. Więc żeby ekipa gości wyprzedziła Atom w tabeli musiałaby wygrać minimum 4 bramkami z aktualnymi mistrzami, co przy obecnej dyspozycji gospodarzy będzie bardzo ciężkim zadaniem. Choć ekipa Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza w 8 kolejce pokazała się z dobrej strony pokonując pewnie Sztorm, więc mają również ogromne szanse na przeciwstawienie się doświadczonej ekipie Atomu. Emocje będą ogromne i może nas czekać bardzo wyrównane spotkanie na sam koniec jesiennych rozgrywek.

W ostatnim meczu tej kolejki Napęd Trokadero zmierzy się z Volcano Team. Ekipa gospodarzy cały czas na zdobycie pierwszych punktów w tym sezonie, natomiast goście pokonali w 8 kolejce PWSZ i chcą wykonywać kolejny krok i zgarnąć kolejne 3 punkty. Pierwszy mecz między tymi drużynami był bardzo zacięty i zakończył się zwycięstwem drużyny Kacpra Kozieł 4:3, więc i tym razem możemy spodziewać się ciekawego spotkania.

Gdzie gramy