| +48 661 536 685 |

Ruszamy z 9. kolejką!

Ruszamy z 9. kolejką!

Wracamy na boiska koszalińskiej Superliga6. Dziś w ramach 9. kolejki rozegramy dwa spotkania, pozostałe zostaną dograne w kolejnym tygodniu, a już jutro wystartujemy ze zmaganiami w ramach dziesiątej serii gier! 

W pierwszym meczu Volcano Team zmierzy się z Pytonami. Obydwie drużyny wygrały swoje spotkania w poprzedniej kolejce. Ekipie gości wystarczy remis, żeby wygrać grupę spadkową, lecz na pewno będą walczyć o pełną pulę. Zawodnicy Kacpra Kozieł po wygranej z PWSZ są niezwykle zdeterminowani żeby pokonać kolejnego rywala, który jest wyżej w tabeli. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, w którym możemy zobaczyć duża ilość bramek.

W kolejnym meczu czeka nas hit, w którym Atom Webski Sklep podejmie Sztorm. W rundzie zasadniczej ekipa Filipa Filusa wygrała pewnie 5:2, ale teraz goście będą chcieli się zrewanżować za poniesioną porażkę. Gospodarze po bardzo ciężkim spotkaniu w zeszłej kolejce z Projektem-L wygranym jedną bramką, cały czas mają komplet punktów i chcą również w tym meczu chcą zwyciężyć. Zawodnicy Pawła Łacko po porażce z Kartelem w zeszłym tygodniu chcą zmazać plamę, ponieważ cały czas tylko 3 punkty w tabeli traci do nich ekipa Miłosza Zaczyńskiego oraz Macieja Snocha. Pierwszy mecz między tymi drużynami w tym sezonie był bardzo ciekawy i mamy nadzieję, że ten również dostarczy dużo emocji i pięknych bramek.

W trzecim spotkaniu Kartel Rivendell Mielno zagra z Projektem-L. Ekipa Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza musi to spotkanie wygrać, żeby liczyć się jeszcze w walce o zwycięstwo w tym sezonie. Natomiast ekipa gości również chce sięgnąć po komplet punktów, ponieważ w takiej sytuacji mogliby się zrównać punktami ze Sztormem i w ostatniej kolejce zagrać z nimi w bezpośrednim meczu o ostatnie miejsce na podium. Drużyna gospodarzy tydzień temu w meczu z ekipą Pawła Łacko pokazała się z bardzo dobrej strony i mimo złego początku spotkania potrafili przejąć inicjatywę i wygrać ten bardzo ważny mecz. Podczas pierwszej potyczki tych drużyn w sezonie zasadniczym, Kartel po bardzo wyrównanym i ciężkim widowisku wygrał nieznacznie 1:0. Czekamy z niecierpliwością na takie mecze.

W ostatniej grze tego dnia PWSZ Koszalin zagra z Napędem Trokadero. Gospodarze przegrali niespodziewanie tydzień temu z Volcano Team, dlatego też przystąpia do tego meczu niezwykle zdeterminowani oraz dobrze przygotowani. Zawodnicy Mikołaja Kucaba po wysokiej porażce z Pytonami w zeszłej kolejce zrobią wszystko, żeby zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie, a może i nawet komplet. Studenci będą chcieli wygrać ten mecz i przeskoczyć w tabeli drużynę Volcano Team.

Gdzie gramy