| +48 661 536 685 |

Zaczynamy walkę o najwyższe cele!

Zaczynamy walkę o najwyższe cele!

22 listopada 2023 roku zostanie rozegrana 8 kolejka koszalińskiej Superligi, już po podziale na grupę mistrzowską (miejsca 1-4) oraz spadkową (miejsca 5-8).

W pierwszym meczu grupy mistrzowskiej czeka nas bardzo ciekawy pojedynek, w którym lider Atom Webski Sklep podejmie Projekt-L. Ekipa Filipa Filusa po wygraniu wszystkich spotkań w rundzie zasadniczej, ma ochotę na wygranie pozostałych i zakończenie sezonu z kompletem punktów, lecz w grupie mistrzowskiej będzie o to zdecydowanie trudniej. Drużyna Miłosza Zaczyńskiego oraz Macieja Snocha po wygraniu 2 kolejnych meczów chce urwać punkty faworytowi tego pojedynku, ponieważ wciąż mają szansę na zajęcie 3 miejsca na koniec sezonu. Atom w przypadku wygrania tego spotkania przystąpi do pozostałych dwóch kolejek w dobrej sytuacji w tabeli, cały czas mając 3 punkty przewagi nad Kartelem po rundzie zasadniczej.

W drugim spotkaniu tej kolejki Pytony zagrają z Napędem Trokadero. Obie ekipy pokazały się z bardzo dobrej strony w poprzedniej kolejce, nieznacznie ulegając faworytom. Drużyna Gracjana Olejarczyka chce wygrać grupę spadkową, dlatego też nie może sobie pozwolić na utratę punktów, choć zawodnicy Mikołaja Kucaba chcą zrobić wszystko, żeby zdobyć swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Może to być bardzo otwarty pojedynek z dużą ilością bramek.

W kolejnym meczu czeka nas hit kolejki, w którym Kartel Rivendell Mielno zmierzy się ze Sztormem. Jest to bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli, ponieważ aktualnie gospodarze mają 3 punkty przewagi i w przypadku wygranej odskoczą gościom aż na 6 punktów. Ekipa Pawła Łacko zdaje sobie sprawę, że to jest bardzo ważny mecz dla nich i jeśli chcą przeskoczyć Kartel w tabeli muszą to spotkanie wygrać. Drużyna Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza ma jeszcze szansę do dogodnienie Atomu, lecz musi zwyciężyć w tym meczu. Czeka nas naprawdę ciekawy pojedynek, co pokazał mecz w sezonie zasadniczym, gdzie po bardzo dobrym widowisku, to ostatecznie Kartel po bramce w końcówce meczu zgarnął bardzo ważne 3 punkty.

W ostatnim spotkaniu tego dnia PWSZ Koszalin zagra z Volcano Team. Ekipa Antka Tomczaka w poprzedniej kolejce wygrała z Napędem, choć nie przyszło im to łatwo. Drużyna Kacpra Kozieł przegrała zdecydowanie z Projektem-L, dlatego też w tym meczu chcą urwać punkty studentom. W sezonie zasadniczym po bardzo wyrównanym spotkaniu gospodarze wygrali nieznacznie 6:5, więc mamy nadzieję że teraz również czekają nas podobne emocje.

Gdzie gramy