| +48 661 536 685 |

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego!

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego!

15 listopada 2023 roku zostanie rozegrana ostatnia 7 kolejka sezonu zasadniczego koszalińskiej Superligi. Po niej nastąpi podział tabeli na grupę mistrzowską (miejsca 1-4) oraz spadkową (miejsca 5-8).

W pierwszym meczu Projekt-L zmierzy się z Volcano Team. Gospodarze muszą ten mecz wygrać żeby być pewnym zagrania w grupie mistrzowskiej, goście będą chcieli im to utrudnić. Ekipa Miłosza Zaczyńskiego oraz Macieja Snocha przed tygodniem rozbiła Napęd Trokadero, pokazując że przed najważniejszym momentem sezonu są w wysokiej formie. Drużyna Kacpra Kozieł po dobrym meczy przegrała z Pytonami, dlatego ma nadzieję na urwanie punktów faworytom tego pojedynku.

W kolejnym spotkaniu tego dnia czeka nas hit kolejki, w którym Atom Webski Sklep zagra ze Sztormem. Gospodarze tydzień temu wygrali mecz na szczycie z Kartelem i teraz również zamierzają pokazać, że są głównymi faworytami do sięgnięcia po mistrzostwo. Goście natomiast pewnie wygrali z PWSZ Koszalin i wiedzą że w przypadku wygranej w tym meczu otworzy się ogromna szansa do liderowania w tabeli. Mecze między tymi drużynami z każdym sezonie są niezwykle emocjonujące i mamy nadzieję, że również i w tym spotkaniu czeka nas dużo ciekawych akcji i ladnych goli. Każda z tych ekip ma swoje problemy, lecz mimo tego będą walczyć o zwycięstwo.

W trzecim meczu tego dnia Kartel Rivendell Mielno podejmie ekipę Pytonów. Gospodarze po przegranej w poprzedniej kolejce z Atomem będą chcieli wrócić do zwycięską drogę, choć może to być trudnez ponieważ ekipa Gracjana Olejarczyka gra bardzo dobrze. Zostali oni wzmocnieni kilkoma zawodnikami i od razu widać lepszą jakość gry po całej drużynie, która wygrała 2 poprzednie mecze. Ekipa Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza cały czas myśli o wygranej w tym sezonie, dlatego też musi takie mecze wygrywać. Może to być bardzo ciekawe widowisko.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki PWSZ Koszalin zmierzy się z Napędem Trokadero. Drużyna Antka Tomczaka wygrała w tym sezonie zaledwie jeden mecz, dlatego w tym chcą koniecznie sięgnąć po 3 punkty. Ekipa Mikołaja Kucaba po wysokiej przegranej w poprzedniej kolejce z Projektem-L chce powalczyć ze studentami i swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Obydwie drużyny mają problemy kadrowe, lecz w tym spotkaniu mamy nadzieję, że składy będą już optymalne i zobaczymy ciekawy pojedynek.

Gdzie gramy