| +48 661 536 685 |

Co przed nami?

Co przed nami?

8 listopada 2023 roku po dwutygodniowej przerwie wracamy z rozgrywkami koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu Projekt-L zmierzy się z Napędem Trokadero. Drużyna gospodarzy walczy o miejsce w pierwszej czwórce, dlatego musi ten mecz wygrać. W ostatniej kolejce przegrali nieznacznie z Kartelem po dobrym spotkaniu. Ekipa Mikołaja Kucaba z meczu na mecz gra coraz lepiej, dlatego będą robili wszystko, żeby urwać punkty faworytom tego pojedynku.

W kolejnym spotkaniu Volcano Team zagra z Pytonami. Goście, tak jak ekipa Projektu-L, również  walczy o miejsce w pierwszej czwórce. Ekipa Kacpra Kozieł, jak na debiutanta, prezentuje się bardzo solidnie i mamy nadzieję, że pokaże to również i w tym spotkaniu. Zawodnicy Gracjana Olejarczyka w zeszłej kolejce pewnie wygrali z Napędem i zamierzają również i w tym meczu sięgnąć po wygraną.

W trzecim meczu tej kolejki czeka nas wielki hit, w którym Atom Webski Sklep zagra z Kartelem Rivendell Mielno. Będzie to spotkanie lidera i aktualnego mistrza z drużyną, która chce w tym sezonie sięgnąć po najważniejsze trofeum. Obydwie ekipy mają na koncie komplet 5 zwycięstw i jest to bardzo mecz dla układu tabeli po rundzie zasadniczej. Gospodarze pokazują w tym sezonie, że mimo utraty kilku ważnych zawodników, udało im się zastąpić ich nowymi graczami, którzy doskonale wkomponowali się w skład obecnej drużyny. Goście po przebudowie składu na te rozgrywki są bardzo mocni, co szczególnie pokazali w dwóch bardzo ciężkich, ale wygranych spotkaniach ze Sztormem oraz Projektem-L. Niezwykle wysokie umiejętności większości zawodników w składzie plus bardzo dobra gra zespołowa cechuje obydwie ekipy, a zwycięzcą może się okazać ekipa, która zachowa więcej zimnej krwi pod bramką rywali. Czekają nas ogromne emocje i duża ilość walki.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki czeka nas również ciekawe widowisko, w którym Sztorm spotka się z PWSZ Koszalin. Ekipa Pawła Łacko dalej liczy się w walce o zwycięstwo w tym sezonie, a pojedynek dwóch drużyn przed nimi może sprawić, że awansują wyżej w tabeli. Drużyna studentów w zeszłej kolejce rozegrała bardzo dobry mecz z Atomem, który nieznacznie przegrała jedną bramką. Zawodnicy Antka Tomczaka mimo mocnego składu wygrali tylko jeden mecz, ale może być, że druga część sezonu będzie należała do nich i mogą się skutecznie przeciwstawić rywalom w tym meczu.

Przypominamy, że po tej kolejce czeka nas jeszcze jedna kolejka sezonu zasadniczego, która zostanie rozegrana 15 listopada 2023, a tydzień później dzielimy tabele na połowę, z zachowaniem punktów i gramy 3 kolejki w rundzie finałowej. W  pierwszej czwórce o zwycięstwo w koszalińskiej Superlidze oraz medale i w drugiej czwórce walka o zwycięstwo w dolnej części tabeli.

Gdzie gramy