| +48 661 536 685 |

Czas na kolejne zmagania - 5. kolejka przed nami!

Czas na kolejne zmagania - 5. kolejka przed nami!

25 października 2023 roku odbędzie się 5. kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu Pytony zmierzą się z Napędem Trokadero. Ekipa Gracjana Olejarczyka w poprzedniej kolejce nieznacznie uległa Projektowi-L, dlatego w tym spotkaniu będzie chciała sięgnąć po 3 punkty. Drużyna Mikołaja Kucaba z meczu na mecz gra coraz lepiej, lecz do zdobycia punktów brakuje większej skuteczności oraz lepszej gry w obronie. Napęd cały czas czeka na pierwszą zdobycz punktową i będzie starał się to zrobić w tym spotkaniu, więc czeka nas dużo emocji.

W kolejnym meczu tej kolejki lider Atom Webski Sklep zagra z PWSZ Koszalin. Obydwie drużyny wygrały swoje mecze w poprzedniej kolejce, ekipa Filipa Filusa chce w tym sezonie obronić tytuł, dlatego też musi wygrywać każdy kolejny mecz. Ekipa studentów z PWSZ po ważnej wygranej z Volcano tydzień temu, chce iść za ciosem i urwać punkty faworytom tego pojedynku. Może to być mecz, w którym zobaczymy dużą ilość bramek, ponieważ obydwie drużyny są bardzo skuteczne w tym sezonie.

W trzecim spotkaniu tego dnia czeka nas hit, w którym Kartel Rivendell Mielno podejmie Projekt-L. Obydwie ekipy wygrały tydzień temu bardzo ważne spotkania, dlatego też w tej kolejce chcą kontynuować dobrą passę. Gospodarze mają aktualnie komplet punktów i żeby walczyć o mistrzostwo w tym sezonie muszą wygrywać każdy kolejny mecz. Goście chcą im w tym przeszkodzić, ponieważ sami walczą o miejsce w pierwszej czwórce po sezonie zasadniczym. Na pewno czekają nas dużo emocji, ponieważ w spotkaniach między tymi drużynami zawsze jest duża ilość bramek oraz walki na boisku.

W ostatnim meczu tej kolejki Sztorm zagra z Volcano Team. Obydwie drużyny przegrały swoje mecze w poprzedniej kolejce, dlatego też będą chciały się zrehabilitować w tym spotkaniu. Ekipa gospodarzy ma dużo problemy kadrowe, ale mimo tego nie zamierzają odpuścić walki o mistrzostwo i chcą gonić w tabeli drużyny Atomu oraz Kartelu. Zawodnicy Kacpra Kozieł po bardzo dobrym, lecz niestety nieznacznie przegranym meczu z PWSZ chcą urwać punkty faworytom dzisiejszego pojedynku. Może to być ciekawie starcie, w którym może paść dużo bramek.

Gdzie gramy