| +48 661 536 685 |

Kolejne emocje przed nami!

Kolejne emocje przed nami!

18 października 2023 roku zostanie rozegrana 4 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym meczu odbędzie bardzo ciekawy mecz, w którym Projekt-L zmierzy się z Pytonami. Obydwie drużyny mają na koncie po 3 punkty i wygrywając to spotkanie mogą zbliżyć się do czołówki tabeli. Są to dwie bardzo dobrze poukładane ekipy, które miały ciężki terminarz na początku sezonu, ale mają ambicje znalezienia się w pierwszej czwórce po sezonie zasadniczym. Ekipa Miłosza Zaczyńskiego oraz Macieja Snocha przed tygodniem uległa Atomowi, chociaż po pierwszej połowie był wynik bezbramkowy. Drużyna Gracjana Olejarczyka w poprzedniej kolejce wygrała bardzo ważny mecz z PWSZ, choć do ostatnich minut spotkanie było bardzo wyrównane.

W kolejnym meczu tej kolejki Volcano Team podejmie PWSZ Koszalin. Ekipa Kacpra Kozieł mimo debiutu w rozgrywkach pokazuje się w każdym ze spotkań z bardzo dobrej strony, mając w swoich szeregach zawodników, którzy mogą przesądzić o wyniku, tak jak to było w meczu z Napędem. Drużyna studentów bardzo źle rozpoczęła sezon, choć przed nim była stawiana w gronie faworytów. Od tego meczu chcą rozpocząć zwycięska serię, dlatego też bardzo zależy im na wygraniu tego spotkania. Drużyna Volcano Team nie zamierza łatwo oddać punktów, więc czeka nas ciekawe widowisko.

W trzecim meczu czeka nas hit tej kolejki, w którym Sztorm zagra z Kartelem Rivendell Mielno. Będzie to mecz lidera z wiceliderem, obydwie drużyny mają komplet punktów i chcą zgarnąć kolejne 3 punkty, żeby odskoczyć rywalom w tabeli. Ekipy te wzmocniły się przed tym sezonem i ich jedynym celem jest wygranie rozgrywek. Drużyna Pawła Łacko przystąpi do tego spotkania z problemami kadrowymi z powodu kontuzji kilku zawodników, ale mimo tego zamierza sięgnąć po wygraną. Zawodnicy Filipa Żubera oraz Adriana Cikacza są bardzo zmobilizowani, żeby pokonać rywala, tak jak zrobili to w poprzednim sezonie rundy zasadniczej. Kartel Rivendell Mielno został wzmocniony przed tym sezonem wieloma zawodnikami, którzy posiadają wysokie umiejętności i zamierzają sięgnąć po pierwsze mistrzostwo w naszych rozgrywkach, a ten mecz jest dla nich kolejnym krokiem do jego zrealizowania. Będzie to bardzo interesujące widowisko, w którym na pewno nie zabraknie emocji.

W ostatnim spotkaniu tego dnia Atom Webski Sklep zagra z Napędem Trokadero. Drużyna Filipa Filusa po 3 kolejkach ma komplet punktów i będzie dążyła do wygrania kolejnego meczu. Ekipa Mikołaja Kucaba po wysokiej przegranej ze Sztormem w poprzedniej kolejce chce zmazać plamę i w spotkaniu z aktualnym mistrzem powalczyć o urwanie punktów. Gospodarze mimo zmian kadrowych przed tym sezonem grają bardzo mądrze i skutecznie, co pokazał szczególnie mecz z Projektem-L w poprzedniej kolejce, gdzie w drugiej połowie przechylili zwycięstwo na swoją korzyść.

Gdzie gramy