| +48 661 536 685 |

Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek!

Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek!

W dniu 24 czerwca 2024 roku zostanie rozegrana 10 kolejka koszalińskiej Superligi, czyli pierwsza po podziale tabeli na dwie grupy (drużyny 1-4 awansowały do grupy mistrzowskiej, drużyny 5-9 są w grupie spadkowej).

W pierwszym meczu Projekt-L zmierzy się z E.Link Fustal Koszalin. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami górą byli gospodarze wygrywając 3:1, dlatego teraz fustalowcy chcą zrewanżować się za tą nieznaczną porażkę. Ekipa Miłosza Zaczyńskiego na ostatniej prostej przegrała rywalizację o miejsce w pierwszej czwórce na koniec rundy zasadniczej, dlatego też w drugiej grupie będą chcieli pokazać, że są faworytami. Ekipa gości po ostatniej wygranej z PWSZ ma zamiar walczyć o 5 miejsce na koniec sezonu. Czeka nas bardzo ciekawe widowisko.

W kolejnym spotkaniu Extra-Time Pro zagra z Volcano Team. Aktualni gospodarze po pewnym zwycięstwie z Kartelem Rivendell zamierzają sięgnąć po kolejne 3 punkty i umocnić się na prowadzeniu w tabeli. Ekipa gości, po zwycięstwie z Politechniką i awansie do pierwszej czwórki, nie zamierza składać broni i w każdym ze spotkań chce walczyć o pełną stawkę. Podopieczni Kamila Lichmańskiego mają jeden cel w tym sezonie i zamierzają sięgnąć po 3 punkty i zostać na tym miejscu do końca rozgrywek.

W trzecim meczu tej kolejki czeka nas hit, w którym Sztorm zmierzy się z Kartelem Rivendell. Jest to rewanż, ponieważ w 1 spotkaniu ekipa gospodarzy pewnie wygrała 6:3, choć do przerwy był remis 3:3. Jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli, ponieważ jeżeli ekipa Filipa Filusa go wygra będziemy cały czas za plecami Extra-Time Pro. Jeżeli wygra drużyna Filipa Żubera zrówna się punktami w tabeli ze swoim rywalem. Obydwie drużyny mimo problemów kadrowych w tym sezonie cały czas liczą się w walce o najwyższy cel, a te spotkanie może pokazać, kto jeszcze może zagrozić aktualnemu liderowi. Czeka nas dużo emocji, których nie brakowało w pierwszym meczu między tymi drużynami.

W czwartym spotkaniu Politechnika Koszalińska zagra z PWSZ Koszalin. W pierwszym meczu pewnie wygrali gospodarze, dlatego też goście chcą się im zrewanżować, tym bardziej, że w poprzedniej kolejce wygrali z Hurtownią Kuba Academy. Zawodnicy Waldemara Szafulskiego grają w kratkę w tym sezonie, jednak cały czas zamierzają walczyć o najwyższe miejsce w swojej grupie. Ekipa Antka Tomczaka spróbuję im w tym przeszkodzić, ponieważ jego gracze są w stanie urwać punkty faworytom.

W ostatnim meczu tej kolejki Politechnika Koszalińska podejmie Hurtownię Kuba Academy. Dla gospodarzy będzie to drugie spotkanie tego dnia, dlatego goście mogą to wykorzystać. Pokazali się oni z bardzo dobrej strony w poprzedniej kolejce nieznaczenie ulegając ekipę PWSZ. Może to być widowisko, w którym ujrzymy dużo bramek.

Gdzie gramy