| +48 661 536 685 |

Co wydarzyło się w trzeciej serii gier?

12 października 2022 roku została rozegrana 3 kolejka koszalińskiej Superligi.

W pierwszym spotkaniu Projekt-L zmierzył się z Sanatusem Wyszebórz. Już w 2 minucie wynik spotkania otworzył bardzo dobrze grający w tym sezonie Doni Jurić. Niespodziewanie 2 minuty później był już remis po skutecznym uderzeniu Piotra Bachmana. W późniejszym czasie zdecydowaną inicjatywę przejęli zawodnicy Macieja Snocha, który w tym spotkaniu zastępował w roli kapitana Miłosza Zaczyńskiego. Do przerwy hat-tricka ustrzelił niezawodny Mariusz Mario. Od początku drugiej połowy gospodarze zdobyli kolejne bramki, a ozdobą spotkania był piękny gol zdobyty przez Krystiana Gdniadka po wspaniałym uderzeniu z dalszej odległości. W końcówce spotkania 2 bramki zdobyli jeszcze goście. Na szczególne wyróżnienie w tym meczu zasłużył Mariusz Mario, który zdobył aż 6 bramek tego dnia. Ekipa Projektu-L w kolejnym meczu pokazała, że będą walczyć o miejsce na podium w tym sezonie.

W drugim meczu tego dnia Sztorm zagrał z FC Nsure. Początek spotkania był wyrównany, a w 11 minucie pierwsza bramkę dla gospodarzy zdobył Gracjan Burski. W kolejnych minutach zawodnicy Sztormu zdobyli aż 7 bramek i do przerwy prowadzili aż 8:0. Na początku drugiej części ekipa Pawła Łacko kontynuowała swoją bardzo dobrą grę tego dnia, zdobywając kolejne bramki. Dopiero w 33 minucie Patryk Cygan zdobył pierwszą bramkę dla gości w tym spotkaniu. Gospodarze pokazali się w tym meczu z bardzo dobrej strony. Gracjan Burski zdobył aż 6 bramek, dzięki czemu wskoczył na 1 miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców, a równie skuteczny był Przemysław Jakubik, który aż 5-krotnie umieścił piłkę w siatce.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki czekało nas bardzo ciekawe widowisko, w którym PWSZ Koszalin podejmowało West-Trans Białogard. Wynik meczu w 10 minucie otworzył Dawid Rybacki, lecz już 8 minut później wyrównał Arkadiusz Zmaczyński. W ciągu 3 minut po dwóch pięknych bramkach Ignaczak wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Mecz toczył się w bardzo szybkim tempie, a goście postawili bardzo trudne warunki zawodnikom Waldemara Szpakowskiego. W ostatniej minucie pierwszej połowy pięknym uderzeniem z głowy bramkę na 3:2 zdobył Kacper Rapita z PWSZ, a na początku drugiej części zdobył kolejnego gola. W końcówce meczu więcej siły i determinacji miała ekipa Mateusza Żylińskiego, która zdobyła kolejne 4 gole w drugiej połowie. Wspaniale bronił Damian Woźniak, który swoimi skutecznymi interwencjami ratował swoją drużynę przed utratą bramki. Po bardzo emocjonującym meczu West-Trans Białogard pewnie wygrało 7:4, odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i pokazując, że mogą być w tym sezonie czarnym koniem i sprawdzić nie jedną niespodziankę.

Mecz Atom Webski Sklep - Kartel został przeniesiony na 24 października 2022 roku.