| +48 661 536 685 |

Sensacyjna porażka lidera!

Dziewiąta kolejka przyniosła nam pierwszą porażkę w tym sezonie Atomu! Ich pogromcami okazali się zawodnicy Sztorm Chłopy, którzy zaciekle walczą o podium w tym sezonie. Trzecie zwycięstwo z rzędu odnotował Globmetal, który pnie się w górę ligowej tabeli. Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń z dziewiątej kolejki!

Zaczniemy od sensacji, bo tak z pewnością można nazwać pierwszą porażkę w tym sezonie Atomu. Zarówno mistrz, jak i jego pogromca przystąpili do meczu w mocno osłabionych składach, nie to jednak było przyczyna jego porażki. Ekipa Jakuba Ślusarza była w tym spotkaniu po prostu lepsza! Wszystko tego dnia funkcjonowało, jak należy, co zaowocowało bardzo prestiżowym zwycięstwem! W ataku błyszczał Adrian Cikacz, który był motorem napędowym Sztormu, notując przy tym 4 trafienia! Dla Filipa Filusa i jego ekipy porażka nic nie zmienia w ligowych zmaganiach, jednak powoduje, że sezonu nie zakończą z kompletem zwycięstw.

W drugim starciu tej kolejki z bardzo dobrej strony pokazała nam się ekipa Chłopaków z Łapanki, która pewnie pokonała Hako Technology w stosunku 6:1. Wynik spotkania wspaniałym strzałem z główki otworzył Wojtek Majewski. W kolejnych minutach obserwowaliśmy rosnącą dominację gospodarzy, a na szczególną uwagę zasługują bardzo groźne strzały z dystansu Mateusza Paczkowskiego. Jeden z nich znalazł z resztą drogę do bramki. Hako kolejny raz do meczu przystąpiło w osłabionym składzie, czym wyraźnie nie ułatwiło sobie sprawy. Mimo kilku prób stać ich było jedynie na honorowe trafienie Mateusza Romańca

Na sam koniec przyszło na obejrzeć bardzo ciekawy pojedynek w grupie spadkowej, gdzie dwie bezpośrednio rywalizujące o piątek miejsce ekipy mierzyły się ze sobą. Wynik spotkania już w drugiej minucie meczu otworzył Marcin Chojnacki z Globmetalu. Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia, bowiem chwile później do remisu doprowadził Marek Zdanowicz. Szczególnie w pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo wyrównane spotkanie, co widać po samym wyniku do przerwy 2:2. Druga część meczu zdecydowanie należała już do Globmetalu, który dzięki bardzo udanej końcówce mógł cieszyć się z kolejnych trzech punktów w tym sezonie! Dzięki takiemu obrotowi spraw wskoczył na 5 miejsce, którego będzie bronił już w następnej kolejce w starciu z Chłopakami z Łapanki

Mecz PWSZ AZS Koszalin - Ergolift został przełożony na 15 grudnia 2021r.