| +48 661 536 685 |

Popis debiutantów i kolejne trzy punkty lidera!

Jak debiutować w lidze? Pokazały to drużyny Ergolift oraz PWSZ AZS Koszalin, które z przytupem zameldowały się w naszych rozgrywkach. Tempa nie zwalnia Atom Webski Sklep, który mimo początkowych problemów pewnie pokonał rywali i z przewagą 5 punktów lideruje stawce. Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń z minionej kolejki.

Trzecia kolejka przywitała nas hitem, w którym Atom Webski Sklep zmierzył się z ekipą Sztorm Chłopy. Były emocje, były ciekawe akcje no i to, na co wszyscy liczyli, czyli bramki! Wynik spotkania już w 9 minucie otworzył Kamil Kowalski, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Niestety dla gości, długo się z niego nie cieszyli. Podrażnieni zawodnicy Atom Webski Sklep ruszyli do ataku i już w 23 minucie mieliśmy wynik 2:1. Po przerwie kontynuowali swoją ofensywną grę, czego efektem były kolejne bramki. Przewaga z minuty na minutę robiła się coraz większa, a gościom coraz trudniej było bronić dostępu do bramki. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy kolejny raz potwierdzili swoje mistrzowskie aspiracje. Wyróżnić należy Jakub Karpińskiego, który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Kolejny mecz i kolejny grad bramek! Debiutujący w lidze Ergolift mierzył się z drużyną Młode Wilki. Gospodarze od początku przejęli inicjatywę nad meczem, a efektem tego były bramki Krzysztofa Petryckiego z 12 i 19 minuty. Druga bramka szczególnie podrażniła gości, którzy momentalnie zmniejszyli straty, a chwile po przerwie zdołali nawet wyjść na prowadzenie 2:3! Niestety dla nich, od tego momentu ekipa prowadzona przez Pawła Łacko wzięła się ostro do roboty i systematycznie zaczęła odjeżdżać rywalom. Doświadczenie i wyrachowanie zdecydowanie były tego dnia po stronie Ergolift. Goście dali się wyszaleć rywalom, po czym w ostatnich 10 minutach rywalizacji strzelili, aż 4 bramki ustalając wynik spotkania na 5:9! Mocne wejście w ligę i coś nam mówi, że ta ekipa jeszcze nie raz zaskoczy nas w tym sezonie.

W ostatnim meczu tego dnia Hako Technology podejmował kolejnego beniaminka PWSZ AZS Koszalin. Strzelanie rozpoczęło się już w 1 minucie, gdy do siatki gospodarzy trafił Dawid Rybacki. W kolejnych minutach grający bardzo widowiskowo goście tylko potwierdzali swoją dominację, a ze szczególną przyjemnością patrzyło się na duet Rybacki - Dubielewicz. Co prawda ekipa Hako odpowiedziała jeszcze przed przerwą dwoma trafieniami, jednak wynik dla gości ani przez chwile nie był zagrożony. W drugiej części meczu drużyna prowadzona przez Waldemara Szpakowskiego osiągnęła całkowitą przewagę, zdobywając kolejne 6 bramek! Końcowy rezultat to 3:9 i pewne trzy punkty dla debiutantów.

Mecz Globmetalu z Chłopakami z Łapanki został przełożony na późniejszy termin.