| +48 661 536 685 |

Ergolift pokazał skuteczność!

Cóż to była za kolejka! Trzeba przyznać, że wszystkie mecze trzymały w napięciu, ale przed szereg wysuwa nam się pojedynek Ergoliftu z FC Podgórną, gdzie padł rekord jeśli chodzi o wynik! Na pierwsze kłopoty natknął się lider, choć ponownie zdołał wygrać. Trzecie zwycięstwo w sezonie odnotował PWSZ Koszalin, a Młode Wilki w hitowym pojedynku okazały się minimalnie lepsze od Sztorm Chłopy! Zapraszamy na zapowiedź kolejki!

Od bardzo mocnego uderzenia rozpoczęliśmy zmagania w siódmej serii gier, a to za sprawą Ergoliftu, który przejechał się wręcz po swoich rywalach aplikując im aż 20 bramek! To rekord strzelecki naszych rozgrywek! Gospodarze co prawda przystąpili do tego meczu w bardzo osłabionym składzie, mimo tego nikt nie spodziewał się takiego pogromu. Goście dominowali w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła, a po 4 bramki zdobyli: Michał Piławski, Michał Purgał oraz Michał Kmieć! W kolejnym meczu mistrz, Atom Webski Sklep, napotkał na bardzo spory opór ze strony Projektu-L. Mecz od samego początku był niezwykle wyrównany, o czym świadczy fakt, że do przerwy mieliśmy wynik 1:1! W drugiej części meczu do roboty wziął się jednak duet Kamil Lichmański - Tomasz Kamiński, który przesądził o losach rywalizacji. Panowie mieli udział przy 4 z 5 zdobytych przez swoją ekipę bramek, a mecz zakończył się rezultatem 5:3. Warto zauważyć, że jak na beniaminka rozgrywek, to goście są mega pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu! Oby tylko utrzymali tę formę do końca rozgrywek! Pora na spotkanie West-Trans Białogard z PWSZ Koszalin, w którym również nie brakowało emocji! W końcu w optymalnym składzie zobaczyliśmy gości, co od razu dało efekt w postaci ich gry. Gospodarze postawili twarde warunki PWSZ, jednak z upływem czasu, rysowała się coraz większa dominacja gości. Warto dodać, że pierwszy mecz po kontuzji zagrał Dawid Rybacki, który od razu zapisał się na liście strzelców trzema trafieniami. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy Waldemara Szpakowskiego są już jedną nogą w grupie mistrzowskiej! Na sam koniec hit tej kolejki, w którym Młode Wilki podejmowały Sztorm Chłopy. Dla obydwu ekip był to niezwykle ważny pojedynek w kontekście walki o czołową czwórkę! Już w 2 minucie Bartosz Romaniec wyprowadził drużynę gospodarzy na jednobramkowe prowadzenie. W kolejnych minutach Adrian Cikacz oraz wracający po kontuzji Leszek Pazdur zdobywali gole dla gości, tym samym dając im prowadzenie. Do przerwy mieliśmy jednak remis 2:2. W drugiej połowie mieliśmy prawdziwy dreszczowiec, akcja za akcję, bramka za bramkę - działo się! W 45 minucie na 4:4 wyrównał Adam Bińczyk, minutę później gola na 5:4 strzelił Leszek Pazdur, w 47 minucie po ładnym strzale głową ponownie wyrównał Bińczyk! W ostatniej minucie spotkania faulowany w polu karnym przez bramkarza został Dawid Szaflarsky, a karnego na decydującą bramkę zdobył Przemysław Saliwon! To bardzo ważne zwycięstwo drużyny prowadzonej przez Filipa Żubera, która zbliżyła się dzięki temu do miejsca w pierwszej czwórce na koniec sezonu zasadniczego!